11. Warszawskie Targi Sztuki - 11-13.10.2013 - pod patronatem SAP

logo WTSW dniach 11 – 13 października w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego
w Warszawie po raz jedenasty odbędą się Warszawskie Targi Sztuki.

Stowarzyszenie Antykwariuszy Polskich jest oficjalnym patronem targów.

 

 

  Będzie to niezwykła okazja, dla kolekcjonerów, inwestorów i koneserów sztuki, na wzbogacenie zbiorów oraz kontakt z pięknem najwyższej próby. 

   Targi umożliwiają również bezpośredni kontakt z przedstawicielami galerii, antykwariatów i domów aukcyjnych.
Podczas trzech dni zaprezentują oni najcenniejsze i najbardziej godne uwagi przedmioty ze swych zbiorów. Obok klasycznych obrazów, rzeźb i mebli, znajdzie się podczas Targów także miejsce na sztukę współczesną, fotografię oraz rzemiosło artystyczne.

   Warszawskie Targi Sztuki mają niezaprzeczalną wartość promocyjną i edukacyjną. Umożliwiają bowiem zwiedzającym, w jednym miejscu i czasie, podziwianie prawdziwych rarytasów z dziedziny malarstwa, grafiki, rzeźby czy porcelany, a także pozwalają na dokładne przyjrzenie się obiektom. Dzięki licznym wystawcom i zwiedzającym Warszawskie Targi Sztuki stały się istotną imprezą na kulturalnej mapie nie tylko stolicy, ale też kraju. Promują one Warszawę równie skutecznie, jak Art Paris – Paryż czy Viennafair – Wiedeń.

   Organizatorem Targów jest firma Rempex. Są one jedyną imprezą w Polsce, która wychodzi naprzeciw potrzebie organizacji spotkań, integrujących środowisko artystów, marszandów i kolekcjonerów.
Więcej o targach na www.warszawskietargisztuki.pl 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Stowarzyszenie Antykwariuszy Polskich w dniu 11 października 2013 roku o godz. 15:30 podczas otwarcia 11. Warszawskich Targów Sztuki podpiszą dokument – porozumienie o współpracy w zakresie wymiany informacji na temat polskich strat wojennych.

 

Natomiast o godz. 17:00 odbędzie się na terenie targów promocja książki i spotkanie autorskie dotyczące najnowszej publikacji MKiDN Straty wojenne. Malarstwo polskie. Tom II, Anna Tyczyńska, Krystyna Znojewska. Dla wszystkich członków SAP przewidziane są darmowe egzemplarze.

 

 

 

 

 

Bezpłatny newsletter

Chcesz otrzymywać informacje związane z naszym stowarzyszeniem?

Ankieta

Czy jesteś za swobodnym wywozem dzieł sztuki z Polski?

Kalendarz

Kwiecień 2021 Maj 2021
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30