Biuletyn SAP nr 105 - 02.2009
    W poprzednim wydaniu Biuletynu omawiałem wnioski i decyzje ostatniego zebrania Zarządu. Podałem też informację otrzymaną z CINOA, że przygotowany przez UK Publication na zlecenie CINOA nowy ?Directory of Cinoa members? jest już oddawany do druku. Wobec tego musimy w nim uaktualnić jego polską część. To znaczy postarać się na niej umieścić nowych członków, którzy wstąpili w międzyczasie. Jednocześnie też wyjaśnić sytuację tych, którzy mają duże zaległości w opłacaniu składek, a więc zgodnie z naszym regulaminem i logiką, nie powinniśmy uważać, że są nadal członkami SAP.

   Zarząd postanowił dać takim osobom krótki termin (przyszło już przynaglenie z UK Publication) na podjęcie decyzji. Czy chcą pozostać członkami CINOA i  pojawić się w Directory, czy nie? Jeśli chcą, muszą uregulować natychmiast przelewem należność. W zdecydowanej większości wszyscy wybrali rozwiązanie: wpłacić składki i pozostać.
   Znajdująca się przy Biuletynie reklama, kolejnej - trzeciej już edycji studiów podyplomowych ?Rynek Sztuki i Antyków?, współprowadzonych przez SAP, świadczy o ciągłej popularności i rosnącym zainteresowaniu tą nasza inicjatywą.
   Wystąpiliśmy też do władz Krakowa (argumentem jest wzrastająca aktywność SAP na terenie miasta - przykład studia) o przydzielenie nam lokalu w centrum. Jeśli ono nastąpi ? wprowadzimy też nowe formy działalności interesujące dla naszych członków, o które się oni dopominają. Jednym z pomysłów do zrealizowania jest zaproponowany przez kol. Niewiarowskiego ? ?gabinet ekspertyz dzieł sztuki i antyków?.


Jerzy Huczkowski
Prezes SAP
 

Bezpłatny newsletter

Chcesz otrzymywać informacje związane z naszym stowarzyszeniem?

Ankieta

Czy jesteś za swobodnym wywozem dzieł sztuki z Polski?

Kalendarz

Kwiecień 2021 Maj 2021
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30